Mobilny ekran LED

Jest przeznaczony do wyświetlania obrazów w pełnej gamie kolorystycznej oraz w każdych warunkach pogodowych; deszcz, śnieg, duże nasłonecznienie. Mobilny telebim „pojedzie” na każdą organizowaną przez Państwa imprezę, jest niemal niezbędnym urządzeniem podczas koncertów, meczów czy imprez plenerowych gdzie trzeba dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Reklama na telebimie skutkuje w większości przypadków zdecydowaną poprawą rozpoznawania marki, a także bardzo często ma realne odzwierciedlenie we wzroście dynamiki sprzedaży. Do tradycyjnych drukowanych treści prezentowanych na billboardach ludzie już się przyzwyczaili i nie zwracają na nie aż tak wielkiej uwagi. W związku z tym ich skuteczność zdecydowanie zmalała.

Atutem mobilnego ekranu LED jest to, iż może być wykorzystywany z takim samym efektem przy krótkich kampaniach reklamowych w dogodnym miejscu, które zostanie wskazane przez klienta. Modułowa konstrukcja ekranu pozwala na ułożenie go w dowolnej konfiguracji, np. kolumny, bandy sportowe, ekran na ścianie.

Mobilny ekran LED ma możliwość podłączenia dowolnego źródła sygnału. Jest możliwość emisji z wcześniej przygotowanych materiałów, bezpośrednia emisja z kamery, lub większej ilości kamer HD, przekaz satelitarny, emisja spotów. Kamery mogą być ustawione zarówno w plenerze, na obiektach otwartych jak i zamkniętych jak również możliwa jest transmisja VIDEO LIVE z drona DJI Phantom 3 Professional.

Największą zaletą mobilnego telebimu jest to, że czas przygotowania go do pracy jest bardzo krótki. Nasz mobilny ekran LED wraz z kompletnym wyposażeniem zamontowany jest na samochodzie, która jest jednocześnie konstrukcją ekranu. Cała procedura startowa ogranicza się jedynie do zaparkowania samochodu, ustawienia odpowiedniej wysokości ekranu oraz podłączenia lub wgrania źródła obrazu. Wszystko to oczywiście wykonujemy sami.

---------------------------------------------------- 

Wymiary ekranu: 5m x 3m

Rozdzielczość ekranu: 320px x 192px

Min. odległość od widza: 20m

Pliki przygotowywać 640px x 384px

 

Dysponujemy również ekranami na kratownicy

 

 

Filmy kręcone za pomocą Dji Phantom 3 Professional