Wieża oświetleniowa

Posiadamy w swojej ofercie mobilną wieżę oświetleniową o mocy 180 000 lumenów. Wieża zapewnia wszechstronne rozwiązania oświetleniowe umożliwiając użytkownikom oświetlenie terenu bez konieczności przyłącza energetycznego. Idealnie nadaje się do wykorzystania podczas imprez plenerowych czy wydarzeń kulturalnych. 

Czytaj dalej

Sceny, estrady

Nasza firma dysponuje trzema w pełni profesjonalnymi i nowoczesnymi scenami, które pomożemy dostosować Państwu do potrzeb. Oferta obejmuje zarówno transport jak i montaż i demontaż.

Czytaj dalej

Beer i Food Truck

Posiadamy w swojej flocie 8 metrowego Beer Truck`a z 6 stanowiskami do nalewania piwa, Food Truck Zjedz Pieroga (mobilna sprzedaż pierogów i zup) oraz Fast Food Truck. 

Czytaj dalej

Nagłośnienie, ośw.

Nasza firma oferuje profesjonalną obsługę techniczną w zakresie nagłośnienia i oświetlenia scen podczas koncertów, imprez masowych jak i przy mniejszych realizacjach. Spełniamy wymogi riderów technicznych zespołów.

Czytaj dalej

Catering plenerowy

Zajmujemy się także szeroką obsługą cateringową z możliwością przygotowania różnorodnych posiłków zgodnie z Państwa wymogami.

Czytaj dalej

Hale namiotowe

W naszej ofercie nie zabrakło także hal namiotowych o masywnej, aluminiowej konstrukcji modułowej, która pozwala na zabezpieczenie przed deszczem bardzo dużej powierzchni. Dysponujemy także namiotami wystawienniczymi i technicznymi.

Czytaj dalej

Mobilny ekran LED

Jeżeli poszukujesz mobilnego ekranu LED , to dobrze trafiłeś! Oferujemy Państwu mobilny telebim o powierzchni 15m2. 

Czytaj dalej