e-HappyPark

Ząbkowice Śląskie, Powstańców Warszawy 8i

Plac zabaw dla dzieci przy Restauracji Olimpijskiej

Już od kwietnia zapraszamy wszystkie dzieci do nowego parku zabaw HappyPark. Znajdzie się tam wiele atrakcji takich jak: wieże wspinaczkowe, tory przeszkód, basen z rowerkami wodnymi, skakańce, dmuchańce i wiele innych!!!  Dla rodziców przygotowaliśmy także miejsce dla odpoczynku i relaksu.  Ruszamy już w kwietniu 2020 roku.

Na obiekcie znajdą się następujące atrakcje, wszystkie nowe i z certyfikatami bezpieczeństwa:

 

ZJEŻDŻALNIA - WÓZ STRAŻACKI XL

Nasza dmuchana zjeżdżalnia z motywem straży pożarnej to gwarancja wielogodzinnej frajdy. Wspinaczka i zjeżdżanie... i tak bez końca! W tym wspaniałym wozie strażackim każdy maluch poczuje się jak prawdziwy bohater. To doskonały zakup, którym będziesz cieszyć się przez wiele lat.

WIEŻA WSPINACZKOWA - WÓZ STRAŻACKI

Zadaniem uczestników jest jak najszybsze wspięcie się na szczyt i zdobycie miecza, banana lub płomyka. Wieżę wieńczy obiekt 3D wpisujący się w motyw przewodni dmuchańca. U podstawy wieży wspinaczkowej wóz strażacki znajduje się powierzchnia do lądowania i wysoka krawędź z atrakcyjnymi obiektami 3D.

PLAC ZABAW - DŻUNGLA 15M

Ten gigantyczny dmuchaniec to połączenie wielu ciekawych atrakcji, które zapewnią niezapomniane wrażenia! Dżungla świat zawiera wiele fantastycznych obiektów 3D. Ten olbrzymi plac zabaw zawiera zjeżdżalnie, tor przeszkód, tunel oraz wieże wspinaczkową.


MULTIPLAY - STATEK PIRACKI XXL

 Każde dziecko marzy o tym aby choć na chwile stać się prawdziwym Piratem. Dzięki dmuchańcowi Multiplay XXL Statek Piracki jest to możliwe. Z daleka rzucająca się w oczy atrakcja, przyciąga małych piratów swoją orginalną grafiką i wyjątkowymi 3D objektami. Uśmiechy na twarzy dzieci i rodziców gwarantowane!

DMUCHANIEC - WYSPA DŻUNGLA

Fantastyczna dmuchana atrakcja, imponujące wymiary Dmuchanej Wyspy Dżungla zapewnią wspaniałą zabawę dzieciom jak i dorosłym. Trójwymiarowe palmy i zabawne ilustracje wprowadzą gości w wakacyjny, egzotyczny klimat.

WĘŻOWY - TUNEL DELFIN

Wspinaczka, czołganie i zjazdy w ogromnym tunelu zabaw. Doskonałym rozwiązaniem jest wężowy tunel z motywem delfina! Jest tu wszystko, czego potrzeba do fantastycznej zabawy. Już samo wchodzenie do tunelu jest ciekawe, gdyż wymaga czołgania. Dalej zaczyna się wspaniała wędrówka wzdłuż przeszkód, górek wspinaczkowych i zjeżdżalni... nie brakuje również miejsca na szalone biegi i skakanie.