Hale namiotowe

Hala modułowa

Gale, koncerty, bankiety i konferencje często wymagają zadaszonych miejsc siedzących chroniących od wiatru, słońca czy deszczu. Dlatego idealnym rozwiązaniem w takim przypadku są hale namiotowe. Ich unikatowością jest to, że można je rozstawić praktycznie w dowolnie wybranym miejscu - są niezwykle wielofunkcyjne i praktyczne. Doskonale nadają się do organizowania imprez plenerowych o każdej porze roku!

Profesjonalna, modułowa konstrukcja hal namiotowych nie ma słupów wewnętrznych. Nie wymaga też fundamentów, kotwiczenia do podłoża ani stosowania żadnych wsporników czy odciągów na zewnątrz. Jest solidna i estetyczna a ściany i dachy hal namiotowych są każdorazowo myte mechanicznie po realizacjach.

Hale namiotowe są idealnym sposobem na stworzenie stałego lub tymczasowego systemu zadaszeń. Ich lekka konstrukcja pozwala na montaż i demontaż w dowolnym miejscu i na każdym terenie. Hale posiadają modułową podłogę na bardzo mocnej i stabilnej podbudowie. Konstrukcja podłogi umożliwia ułożenie jej nawet na niewielkich nierównościach terenu.

Z kolei modułowa budowa namiotu halowego pozwala na stworzenie dowolnie dużej powierzchni i dostosowanie jej funkcji do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

 

Wymiary pojedynczego modułu: 5m x 10m (50m2)

Ściany boczne pełne lub z oknami 

Podłoga modułowa (wg. zapotrzebowania)

Ogrzewanie hali (dysponujemy nagrzewnicami i pompami ciepła o mocy 43kW każda)


 

Namioty o konstrukcji lekkiej rurowej

Wymiary: 5m x 8m oraz 6m x 12m

Wszystkie namioty posiadają boczne ściany 

Namioty techniczne EXPRESS (garderoby)

Wymiary: 3m x 6m

Wymiary: 3m x 4,5m

Wszystkie namioty posiadają boczne ściany.